Canlı Dersler

TRAC KONAK ŞUBESİ CANLI DERSLER

Amatör Telsizci olmaya ilgi duyanlara ve Amatör Telsizci belgesi sahibi olup da bilgilerini güncellemek isteyenlere yönelik hizmet vermek amacıyla Canlı Dersler bölümümüz yayın hayatına başlamış bulunmaktadır. Eğitim çalışmalarımızı iki kanaldan yürütülmektedir.

Amatör Telsiz Sınavları'na hazırlanan adaylara yönelik konular
Bu eğitimler KEGM Sınav tarihinden 15-20 gün önce açılır. Eğitim takvimi, internet sitemiz ve/veya sosyal medya hesaplarımızdan duyurulur.
Amatör Telsizci Belge sahibi kişilere yönelik ileri düzey konular
Genellikle Ekim-Haziran arası dönemde her hafta çarşamba günleri saat 21.00'da başlar (Teknik bir aksaklık durumunda aynı haftanın cuma günü 21.00'da). Ulusal Tatillerde eğitim bir sonraki hafta yapılır.

Teknik konulardaki eğitimlerin izlencesinde defter, kalem ve hesap makinesi bulundurulması eğitimi daha yararlı duruma getirecektir.

Programımızdaki konulardan hariç olarak sizlerin, başkalarına yararlı olacağını düşündüğünüz konularda eğitici olmak istemesi bizi memnun eder. Bizimle iletişime geçerseniz siz de eğitimci olabilirsiniz.

Yayınlarımızı amatör bir çaba ile yürütmeye çalışmaktayız. Eğitimlerimiz sürecinde yaşanacak teknik sorunlar ve canlı yayın kazaları için göstereceğiniz anlayış ve sabır için teşekkür ederiz.
Comments